""
Eng
Ukr
Rus

Про компанію

ПрАТ «ЕтноПродукт» це українсько-швейцарське аграрне підприємство, із замкнутим циклом виробництва органічої* сільськогосподарської продукції. 

Поля та ферми підприємства розташовані на північному сході Чернігівської області України, де обробляється близько 4000 га органічної землі (пасовища, сіножаті, рілля), утримується близько 1000 голів великої рогатої худоби, завдяки чому створена основа для виробництва якісного кінцевого продукту. На молокопереробному підприємстві під Києвом виготовляється готова органічна продукція харчування під власною торговою маркою «ЕтноПродукт», та поставляється в торговельні мережі м. Києва та інших міст України.

Органічна продукція, яку виробляє підприємство: молоко сире, молоко пастеризоване, сметана, кефір, кефір нежирний, йогурт питний нежирний, масло солодковершкове, мед, м'ясо, ковбаси, овочі, а також зернові і бобові. 

Діяльність  приватного акціонерного товариства "ЕтноПродукт", як органічного виробника, від поля до готового продукту на полиці магазину, контролюється и сертифікується відомим українським сертифікаційним органом у галузі органічної сертифікації "Органік Стандарт"

Сертифікація земель та виробництва почалася у 2008 році. З того часу на землях господарства застосовується органічне землеробство: замість синтетичних добрив застосовується гумус, сидерати, мікроорганізми; не використовують гербіциди, пестициди; замість генномодифікованого насіння висіваються не модифіковані культури, які і мають рости  в нашій місцевості.

У листопаді 2010 році власна органічна продукція, а саме органічне молоко під ТМ «ЕтноПродукт», з’явилася у магазинах міста Києва. 

Це було подією для України, тому що за останні, приблизно, п’ять  десятиліть,  споживачам знову стала доступна продукція від виробника, який співпрацює з природою у агровиробництві, який  дотримується органічних методів ведення господарства у тваринництві, а у переробці застосовує лише натуральні інгредієнти, щоб зберегти природні, корисні властивості їжі.

Сьогодні продукція від ТМ «ЕтноПродукт» продається більш, ніж у 150 роздрібних точках  міста Києва та України, а також в деяких торгових точках в інших містах України. 

Найбільша наша гордість це відгуки споживачів. Більш старше покоління купує органічну продукцію, тому що за  смаком і корисності вона така, яка «була у дитинстві», а для молоді важливим показником є термін зберігання продукції, який говорить про відсутність синтетичних домішок та ультрапастеризації. Наприклад, термін зберігання органічного непастеризованого молока 72 години.

ПрАТ «ЕтноПродукт» - один з засновників Союзу українських виробників органічної продукції «Органічна Україна». 

 

*  Що таке Органічні продукти: це продукти харчування, вироблені в результаті ведення сертифікованого органічного виробництва, що передбачає відповідність всіх виробничих процесів до детально прописаних постанов про органічне виробництво Європейського Союзу (Постанова ради ЄС № 834/2007 і Постанова Комісії ЄС № 889/2008), зокрема: 

  • на полі - заборону використання синтетичних добрив, пестицидів, гербіцидів, інших штучних речовин та ГМО, стимулювання росту та кількості продукції.
  • у тваринництві - заборону використання гормонів росту, лактації, генно-модифікованих кормів та синтетичних домішок у корми. Забороняється утримувати тварин у не гуманних умовах. Телята мінімум 3 місяці повинні пити материнське молоко, а не замінники молока з генно-модифікованої сої.
  • при переробці продукції  - заборону використання синтетичних домішок: консервантів, стабілізаторів, барвників, ароматизаторів, поліпшувачів смаку.
2008-2024 © ЕтноПродукт
 
Платформа vasbor3
тел. гарячої лінії +38 (044) 574 84 36