""
Eng
Ukr
Rus

Сертифікати та дозволи

Виробничі процеси компанії ЕтноПродукт сертифіковані міжнародним сертифікаційним органом ТОВ «Органік стандарт» відповідно до вимог, викладених у Рівнозначному стандарті з органічного виробництва та переробки для третіх країн, який еквівалентний Постановам Ради (ЄС) 889/2008 та 834/2007.

Скачати сертифікати

Сільське господарство компанії ЕтноПродукт додатково сертифіковано швейцарським сертифікаційним органом International certification BIO SUISSE.

 

Сертифікація гарантує споживачеві систему простежуваності по всьому ланцюгу виробництва продукції ПрАТ «ЕтноПродукт», від поля  до готового продукту на полиці магазину: 

  • Інспектування всіх об'єктів, полів, які використовуються для вирощування кормів
  • Інспектування умов утримання, годівлі, лікування, доїння тварин
  • Інспектування документації підприємства
  • Інтерв'ю з відповідальними особами
  • Відбір проб і аналіз залишків

Це означає, що весь процес виробництва продукції, включаючи підготовку полів, насіння, вирощування, збирання, складування, переробку, зберігання, пакування та доставку проходить щорічну інспекцію та процедуру підтвердження сертифіката.

 

Наявність маркування «Євролисток» на упаковці продукції говорить про відповідність якості продукції усім регламентам Закону Євросоюзу про органічне виробництво.  

Кожні 10 днів продукція ПрАТ "ЕтноПродукт" передається на експертизу до науково-випробувальної лабораторії харчової продукції та продовольчої сировини. 

Контроль якості кормів, стану здоров'я тварин відбувається щоденно.

У роздрібну торгівлю продукцію від «ЕтноПродукт» супроводжують такі документи:

  • Декларація виробника;
  • Посвідчення про якість;
2008-2024 © ЕтноПродукт
 
Платформа vasbor3
тел. гарячої лінії +38 (044) 574 84 36