""
Eng
Ukr
Rus

Етнопродукт на алеї здоров’я Етнічного фестивалю «Країна Мрій»

6-7 липня 2013 Міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій» гостинно приймав кожного, хто плекає в собі радість, оптимізм, впевненість і бажання бути здоровим. Вже десятий рік це свято живої етнічної музики, живих легенд кобзарства, самобутніх майстрів, котрі надихають і наповнюють своєю чарівною життєстверджувальною енергією!

За 26 годин Фестиваль відвідало близько 30 тисяч людей, серед яких мешканці Києва, мешканці інших міст України та іноземні громадяни.

На Алеї Здоров'я жив світлими подіями "Органік-Квартал" який організувала Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів "ОРГАНІЧНА УКРАЇНА".  Тут були представлені органічні продукти харчування, органічний одяг для дітей, чудова косметик з сертифікатом органік, органічна побутова хімія та багато новинок органічного ринку України.

Органік Квартал був місцем поєднання емоційного позитиву для відвідувачів. 640 відвідувачів Фестивалю накрутили на велосипеді більше, ніж 200 км, збиваючи собі органічний коктейль!

Кожен гість Органічного кварталу відкривав для себе, що вже сьогодні можна споживати здорову їжу, готувати з органічних інгредієнтів чудові страви та буквально оточити свій побут здоров’ям.

Чекаємо на нові зустрічі!

 

 

2008-2024 © ЕтноПродукт
 
Платформа vasbor3
тел. гарячої лінії +38 (044) 574 84 36